Władze fundacji

Prezes Zarządu Fundacji "FANARI"

Magdalena
Lewicka-Fanarakis

Jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci. W wolnym czasie lubię podróżować, zwłaszcza do Grecji, w której mieszkałam 10 lat . Angażuje się całą sobą we wszystko co robię. Niczego nie robię powierzchownie. Moje motto życiowe brzmi " Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działania i pasje naszych czasów , ryzykujemy , że w ogóle nie zaznamy życia" Herodot

Rada Nadzorcza Fundacji "FANARI"

Agata
Matczak

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku socjologii i coachingu. Moją pasją jest nurkowanie techniczne, szczególnie w zimnych wodach na terenie Polski. Wierzę, że bezpośrednie zaangażowanie w życie społeczne przynosi wymierne efekty. Uważam, że okazane dobro zawsze powraca i warto pomagać dlatego też zdecydowałam się działać w fundacii FANARI.

Aneta
Rzymyszkiewicz

Widzę świat szeroko i lubię świadomość, że nie jestem jedynie tym co jem i czym oddycham. Budują mnie książki ,muzyka i podróże . Oko pozwala zobaczyć , serce poczuć. Płótno i sprzęt fotograficzny zatrzymać obraz. Z zaciekawieniem i uwagą obserwuje zmiany zachodzące w świecie.

Lucyna
Fanaraki